Lendumvej 650 og 2 andre boliger er kommet til salg denne uge i Sindal - se boligerne her.

dato

3 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Sindal. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

I Sindal er to spændende boliger netop kommet til salg, begge med unikke karakteristika, der appellerer til forskellige købergrupper.

Den første bolig, Lendumvej 650, er et nedlagt landbrug med et betragteligt areal på 229 m² fordelt på 10 rum. Denne store ejendom kommer med en imponerende grundstørrelse på 82.930 m², hvilket åbner op for mange muligheder for dem, der ønsker plads omkring sig eller overvejer landbrugsaktiviteter. Prisen for denne rummelige ejendom er 2.595.000 DKK.

Den anden bolig er villaen på Nygade 20, også i Sindal. Med sine 140 m² og 4 værelser er denne villa mere kompakt, men stadig rummelig for de fleste familier. Grunden på 1.009 m² giver plads til en dejlig have i en praktisk størrelse. Prisen er sat til 1.695.000 DKK, hvilket gør det til et attraktivt valg for dem, der leder efter et nyt hjem i området.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga
Mest læste artikler