10 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Sindal. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I Sindal er der to nye spændende landejendomme, der netop er sat til salg.
Den første er beliggende på Fjelstedvej 150 og byder på et stort areal af 355 kvadratmeter, fordelt på 10 rum. Ejenodmmen har en imponerende grundstørrelse på 436.919 kvadratmeter, hvilket giver masser af plads til diverse aktiviteter.
Denne ejendom er udbudt til en pris på 13.995.000 DKK, hvilket understreger dens eksklusive natur.
Den anden landejendom, der er kommet til salg i området, er beliggende på Tyrsigvej 105. Her kan man finde en bolig på 187 kvadratmeter med 5 rum, perfekt til en mindre familie.
Ejendommen har et grundareal på 42.309 kvadratmeter og en udbudspris på 4.999.000 DKK. Med en månedlig ejerudgift på 2.466 DKK er denne landskabelige ejendom en attraktiv mulighed i Sindal.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.